Gabinety lekarskie
Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Barbara Grodziska
lek. dent. Barbara Grodziska.
Lekarz dentysta
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Studia ukończyłam w 2014 roku. Od początku mojej pracy zawodowej spełniam się w leczeniu stomatologicznym dzieci oraz dorosłych. Swój zawód wykonuję z pasją, rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach praktycznych oraz konferencjach.
Zakres usług:
- profilaktyka stomatologiczna,
- leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych,
- leczenie endodontyczne przy użyciu mikroskopu,
- leczenie periodontologiczne tzn. usuwanie złogów nazębnych: skaling, kiretaż zamknięty,
- uzupełnienia protetyczne stałe (licówki, korony, mosty), ruchome ( protezy szkieletowe, osiadające),
- chirurgia stomatologiczna – ekstrakcje proste i skomplikowane, plastyka wędzidełka wargi,
emFIZJO
mgr Emilia Motyka
Fizjoterapeuta
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W zakresie moich szczególnych zainteresowań jest uroginekologia oraz praca z kobietami w okresie okołoporodowym. W celu osiągniecia jak najlepszych efektów mojej pracy stale podnoszę moje kwalifikacje w zakresie pracy z kobietami ciężarnymi oraz z problemami z zakresu uroginekologii. W swojej pracy zawodowej pomagam również pacjentom z dolegliwościami z zakresu ortopedii m.in. z bólami kręgosłupa, łokieciem tenisisty oraz golfisty, bólami stawów obwodowych, przede wszystkim w wyniku ich zwyrodnień i urazów. W swojej pracy zawodowej korzystam z terapii tkanek miękkich, kinesiology tapingu, masażu tkanek głębokich, igłoterapii suchej, terapii manulanej oraz z technik manulanych wykonywanych z dostępu per vaginam, per rectum.
Zakres usług:
- Fizjoterapia uroginekologiczna pod kontrolą USG:
diagnostyka zaburzeń struktur dna miednicy pod kontrolą USG, badanie per vaginam lub per rectum (w zależności od problemu pacjenta), sonofeedback.
- Fizjoterapia uroginekologiczna:
bolesne miesiączkowanie, zaburzenia mikcji, bolesne współżycie, ból krocza, endometrioza, hiper- i hipotonia mięśni dna miednicy (podwyższone lub obniżone napięcie mięśni dna miednicy).
- Fizjoterapia kobiet w ciąży:
dolegliwości bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych, przygotowanie ciała do porodu (m.in. terapia manualna, masaż tkanek głębokich, ćwiczenia wzmacniające i rozciągające), edukacja w zakresie postępowania w połogu.
- Fizjoterapia poporodowa:
terapia blizny po cesarskim cięciu lub nacięciu krocza, ocena i terapia rozstępu mięśnia prostego brzucha, ocena wydolności mięśni dna miednicy, reedukacja mięśni dna miednicy.
- Rehabilitacja ortopedyczna
schorzenia kręgosłupa (dyskopatia, zwyrodnienia), dysfunkcje stawów obwodowych, przygotowanie do endoprotezoplastyki, entezopatie stawu łokciowego, rehabilitacja w zapaleniu/zwyrodnieniu stożka rotatorów.
Polecamy